Career

Karjera

Kai ieškote darbo, labai svarbu pasirinkti tinkamą darbdavį. Svarbi pasirinkimo dalis - darbo pobūdis, tačiau didelė dalis jūsų sprendimo bus grindžiama įmonės kultūra: ne tik tai, ką jie daro, bet ir kaip jie atlieka darbą. Mes sukūrėme savo sėkmę mūsų komandos įgūdžių ir gebėjimų dėka, todėl investuojame daug laiko ir pinigų įgūdžių ugdymui ir karjeros plėtros programoms, vienoms iš geriausių šioje srityje. Mes norime, kad visi, kurie dirba pas mus, išnaudotų visą savo potencialą ir maksimaliai padarytų karjerą su mumis.

Mes manome, kad visi yra talentingi, o mūsų užduotis yra identifikuoti tuos gabumus ir parengti tinkamą tobulinimo planą stiprinti gabumus. Dirbant ECS , Jums gali prireikti formalaus mokymo, daugiau patirties savo pareigose ar galimybės įgyti naujos patirties kitose srityse. Mes Jus palaikysime kiekvienoje situacijoje.

Prisijungę prie UAB Euro Cleaning Service, Jūs prisijungsite prie bendrovės, kuri per pastaruosius penkerius metus padidėjo dvigubai. Šios sėkmės paslaptis yra - ir visada buvo - mūsų žmonės. Mes visapusiškai siekiame užtikrinti, kad kiekvienas čia dirbantis išnaudotų savo potencialą, o mes visada Jums padėsime. Čia jūs tikrai galite daryti karjerą - dauguma mūsų vadovų dirbo visose pozicijose.

Mes visada ieškome žmonių, kurie pasiūlo naujų idėjų, nori išbandyti naujus dalykus ir pritaikyti naujas technologijas, kad galėtume ir toliau būti geriausiais savo versle. Tų, kurie pasiruošę daug dirbti ir gerinti darbo kokybę.

Svarbiausia būti motyvuotam, ambicingam, turėti gerus klientų aptarnavimo įgūdžius ir būti atidžiam detalėms.

Ieškome komandos narių

Galite kelis failus(CV, rekomendaciją, ir t.t.)

Klientų aptarnavimo centras

+370 645 03315

Mūsų el. paštas

info@eurocs.lt

Darbo laikas

08:00 - 17:00

Adresas

Girdavos g. 72-1, Klaipėda

EURO CLEANING SERVICE ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


UAB Euro cleaning service © 2018 | Girdavos g. 72-1, Klaipėda | info@eurocs.lt | +37064828999