f

Gyvenamųjų patalpų
Valymo Paslaugos

Komercinės
Valymo Paslaugos

Komercinės ir gyvenamųjų patalpų valymo paslaugos

Kaip ir Jūsų įmonė, mūsų biuro valymo komanda yra patikima, nuosekli ir palieka gerą įspūdį savo klientams. Įsivaizduokite visus darbus, kuriuos galite nuveikti, kai ECS perima jūsų biuro valymo darbus.

Gyvenamųjų patalpų valymo paslaugos užtikrina, kad Jūs sugrįšite į absoliučiai švarius namus. Mes dirbame pagal planą ir vykdome bet kokius ypatingus prašymus, kad Jūsų erdvė būtų nepriekaištinga švari.


Gyvenamųjų patalpų valymas

Po ilgos ir sunkios dienos sugrįžti namo į švarią, gaivią erdvę yra puikus jausmas. O dar geriau, kai valyti nereikia pačiam. UAB Euro Cleaning Service (ECS) pasiruošusi pasirūpinti valymu, kad Jūs galėtumėte sutelkti dėmesį į svarbesnius dalykus. Mūsų gyvenamųjų patalpų valymo komanda gali atvykti ir atlikti valymo darbus, kol esate darbe ar turite kitų įsipareigojimų, todėl Jums liks vienu rūpesčiu mažiau. Žinome, kad Jūs esate užimti, todėl leiskite mums pasirūpinti Jūsų namų švara, kol mėgausitės laisvalaikiu.

Patikiname, kad Euro Cleaning Service per 10 darbo metų įgijo daug patirties ir kompetencijos pramonės srityje, stengiasi siekti meistriškumo ir gero klientų aptarnavimo.

Pradėkite su mumis!

Mūsų paslaugos sukurtos taip, kad atitiktų jūsų užimtą gyvenimo būdą, ir mes suprantame, kaip svarbu, kad jūsų namas ar biuras būtų profesionaliai išvalytas.

Klientų aptarnavimo centras

+370 645 03315

Mūsų el. paštas

info@eurocs.lt

Darbo laikas

08:00 - 17:00

Adresas

Girdavos g. 72-1, Klaipėda

EURO CLEANING SERVICE ĮMONĖS VALYMO SPECIALISTAI VISOJE LIETUVOJE TEIKIA PROFESIONALIAS VALYMO PASLAUGAS. MŪSŲ DARBUOTOJAI TURI DRAUDIMĄ, YRA VIENINGI IR PATIKIMI. TURIME 10 METŲ PATIRTIES, TODĖL GALITE PASIKLIAUTI, KAD KASKART SUTEIKSIME AUKŠČIAUSIO LYGIO VALYMO PASLAUGAS. ĮMONĖ DŽIAUGIASI IR VERTINA PUIKIUS SANTYKIUS SU INDIVIDUALIŲ NAMŲ IR KOMERCINIŲ PATAPLŲ KLIENTAIS.


UAB Euro cleaning service © 2018 | Girdavos g. 72-1, Klaipėda | info@eurocs.lt | +37064828999